Pýtajte sa Tomáša

Neviete, kde je najlepšie mať drez a kde varnú dosku? Neviete si rady s výberom šuplíkov? Neviete, ako vybrať pracovnú dosku? Aký materiál na dvierka je ten najlepší?

Alebo máte inú otázku ohľadom kuchýň a interiérov?

Práve pre vás som pripravil rubriku: Pýtajte sa Tomáša.

V nej sa ma môžete pýtať otázky z oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Otázky, ktoré môžu pomôcť aj ostatným, zodpoviem verejne v blogu Dobré rady.

Čo sa pýtať?

Na otázky typu: „Tomáš, akú farbu dvierok si mám vybrať? “ žiaľ nepoznám odpoveď.

  • Pýtajte sa na technické riešenia: Ako vysoko má byť pracovná doska, aby sa mi dobre varilo? “ alebo „Kde treba umiestniť prívod vody a zásuvku pre umývačku? “, alebo „Aký istič potrebujem pre…? "
  • Pýtajte sa na materiály:Aký je rozdiel medzi akrylátovými a fóliovanými dvierkami? “ alebo „Prečo si dať pracovnú dosku z umelého kameňa? “ alebo „Aká zástena je najlepšia? 
  • Pýtajte sa na kovanie:Ktoré šuplíky mi najdlhšie vydržia? “ alebo „Aký drez si mám vybrať, kameň alebo nerez? 

Tak, smelo do toho.

Pýtajte sa vo formulári nižšie:

Pýtajte sa Tomáša

Vašu otázku čo najviac konkretizujte. Čím špecifickejšia otázka, tým lepšie viem poradiť.

Vyplnením a odoslaním dotazníka si uvedomujem a súhlasím, že otázky, ktoré v dotazníku uvádzam, môžu byť použité ako verejné otázky s uvedením mena (bez e-mailovej adresy), ako Dobré rady (v prípade, že si Tomáš vašu otázku vyberie). Vyplnením a odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Neviete si rady s vašou kuchyňou?

Tieto stránky používajú cookies. Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.